KULÜP

Temsilci Üyelikten Kongre Üyeliğine Geçiş Kampanyası yoğun talep üzerine 31 Ocak 2020’ye kadar uzatıldı

03 Ocak 2020 Cuma 18:14

Asırlık bir çınar olan Kulübümüzün, daha katılımcı bir hale ulaşması ve geleceğimizin mimarları olan gençlere daha çok söz hakkı vermesi amacıyla başlatılan Temsilci Üyelikten Kongre Üyeliğine Geçişi Kampanyası, yoğun talep üzerine 31 Ocak 2020'ye kadar uzatılmıştır. Böylece temsilci üyelerimize, 2020 yılında yapılacak kulüp üyeliğine giriş fiyatlarındaki artış öncesinde kongre üyesi olmak için yeni bir fırsat sunulmuştur.

TEMSİLCİ ÜYELİKTEN KONGRE ÜYELİĞİNE GEÇİŞ NASIL OLACAK?

Kongre üyeliğine geçiş yapmak isteyen temsilci üyelerin anlaşmalı bankalarımız olan Yapı Kredi ya da Ziraat Bankası şubelerine başvurup, geçiş ücreti olan 8.000 TL için vade farksız 12 ay taksitli  “Fenerbahçe Üyelik Kredisi” başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Fenerbahçe üyelik kredisinin faiz masrafları ise kulüp tarafından karşılanacaktır.

Hedefimiz; gururla sahip olunan Fenerbahçe Kongre Üyeliği Kimliği ile Fenerbahçelilik sevgisini daha geniş kitlelere yaymak ve mevcut yapımızı her açıdan daha da güçlendirerek geçmişte sayısız başarılara imza atmış olan kulübümüzün gelecekteki başarılarına ortak olmaktır.

Fenerbahçe aidiyetinin göstergesi olan bu kimlik, her bir Fenerbahçeli’nin sahip olmak isteyeceği, kendinden sonraki nesillere gururla emanet edeceği eşsiz bir ayrıcalıktır.

3 Adımda Kongre Üyeliğine Geçiş Süreci:

1.    Temsilci üyelik kartınla, dilediğin Yapı Kredi ya da Ziraat Bankası şubesine giderek vade farksız 12 taksitle ödeyeceğin, 8.000 TL bedelli Fenerbahçe Üyelik  Kredisi işlemlerini tamamla,

2.    https://www.fenerbahce.org/kulup/uyelik-ve-aidat-odeme/kulup-uyeligi adresinde yer alan ‘’Temsilci Üyelikten Kongre Üyeliğine Geçiş Dilekçesini’’ imzala,

3.    Dilekçeni ve kredi dekontunu ister kulübe gelerek istersen de kulüp adresine* kargo ile göndererek Üye İlişkileri Sicil Departmanına ulaştır.
  Aynı gün içinde Kongre üyesi ol!

Kampanya Detayları:

•    Kampanyadan, 1 Ekim 2019’a kadar üye olmuş temsilci üyelerimiz faydalanabilir.
•    Anlaşmalı  bankalarımız, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ‘dır.
•    Fenerbahçe üyelik kredisi sadece 8.000 TL  bedelli ve 12 ay vadeli olarak kullandırılacak olup, kredi masrafları** kulüp tarafından karşılanacaktır.

*Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi Bağdat Cad. No:2 34724 Kadıköy İstanbul

**Kredi ana para tutarının %0,5’i (binde beş) kredi tahsis ücreti olarak üye tarafından karşılanacaktır. Ziraat Bankası tarafından kullandırılacak kredilerde hayat sigortası yaptırılması zorunlu olup masrafı üyeye aittir.

İletişim için 444 1907'yi arayabilir ya da uyeiliskileri@fenerbahce.org adresine mail atabilirsiniz.